Projekty

Historia projektów w BrainSHARE IT

Obieg Dokumentów

01.2013 - obecnie

Inteligentny Obieg Dokumentów dla firm i księgowości

Nowoczesna aplikacja do elektronicznego obiegu dokumentów wyposażona w inteligentny system odczytywania danych ze skanów. To dopasowane do potrzeb firmy narzędzie, które na każdym etapie wspiera działania jej Pracowników. SaldeoSMART nadaje właściwy kierunek dokumentom Twojej Firmy!


www.saldeosmart.pl/firma/obieg-dokumentow Poznaj szczegóły

Odczytywanie Dokumentów

06.2012 - obecnie

Program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów

To program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów (faktury wraz z pozycjami, wyciągi bankowe, inne typy) z opcją importu faktur do programu księgowego lub systemu ERP. Przyspiesza wprowadzanie faktur kosztowych, oszczędza czas i optymalizuje pracę księgowych.


www.saldeosmart.pl/biuro/odczytywanie-dokumentow Poznaj szczegóły

BS.Harm

01.2010 - 11.2011

Inteligentna platforma do kontroli i zarządzania inwestycją budowlaną

Rozbudowany system klasy CRM i ERP, pozwalający polskim firmom budowlanym na zarządzanie realizowanymi procesami. System obejmuje prace takim osób jak: zarząd, kierownicy budów, dział zaopatrzenia, przygotowania produkcji, ofertowania i księgowość. System integruje się z programami kosztorysowymi – Zuzia, Norma i Winbud.

Komunikacja z Klientem (dawniej Saldeo)

07.2010 - obecnie

Platforma dla Biur Rachunkowych

To autorski produkt naszej firmy. Stanowi platformę do komunikacji między Biurem Rachunkowym a jego Klietami. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedażowych przez Klienta, przesyłanie dokumentów oraz rozliczeń w formie elektronicznej. Integruje się z popularnymi programami księgowymi.


www.saldeosmart.pl/biuro/komunikacja-z-klientem Poznaj szczegóły

BS.Urlopy

05.2010 - 06.2010

Aplikacja do zgłaszania wniosków urlopowych (Moduł BS.Harm)

System umożliwia zgłaszanie urlopów w formie elektronicznej dla każdego pracownika firmy. Wniosek taki trafia do przełożonego, który może go zaakceptować bądź odrzucić. W przypadku akceptacji informacja o urlopie zostaje przekazana do działu kadr. Projekt realizowaliśmy od podstaw.

SoftwareMind

08.2010 - 12.2010

Współpraca przy projekcie dla jednego z operatorów GSM

Współpraca odbywała się przy systemie reklamowym dla PTC w ramach projektowania architektury oraz realizacji development'u. System umożliwia wysokowydajne serwowanie reklam poprzez integrację z systemami firm trzecich.

Newscast

03.2011 – 11.2014

The Visual Communications, UK

System sprzedaży i licencji mediów -zdjęć, grafik i wideo. Umożliwia zakup mediów zgodnie z wieloma typami licencji, obejmuje również proces przygotowania mediów do sprzedaży.


www.newscast.co.uk Poznaj szczegóły

(nowa wersja w przygotowaniu)

Act2gether

04.2011 - 06.2011

Find Your Business Partner, UK

Act2gether to internetowy serwis umożliwiający poszukiwanie inwestorów i partnerów biznesowych do realizacji projektów z dowolnych branż. W serwisie wprowadzony został modul płatności PayPal. Zajmowaliśmy się realizacją systemu od podstaw i jego późniejszym utrzymaniem.

Open Horizon

05.2011 – 06.2013

Platforma e-learningowa

System tworzy internetowy rynek sprzedaży kursów e-learningowych oraz testów. W projekcie działamy jako inwestor zastępczy, odpowiedzialny za kontrolę wykonawcy serwisu. Obecnie również zajmujemy się jego administracją oraz dalszym rozwojem.


www.openhorizon.pl Poznaj szczegóły

Flota

07.2011 – 12.2012

System do zarządzania flotą samochodową połączony z monitoringiem GSM (Moduł BS.Harm)

System umożliwia planowanie i kontrolę wykorzystania floty samochodowej w firmach. Dzięki integracji z monitoringiem sieci PLUS oraz mapami Google, pozwala kontrolować godziny pracy pracowników, przebyte kilometry oraz zużycie paliwa.